Schoonheidssalon Mooi in Lexmond haalt 525 euro op voor het Huidfonds
Schoonheidssalon Mooi in Lexmond heeft in juni vorig jaar een prachtige mijlpaal bereikt met de opening van hun nieuwe pand, compleet met drie moderne behandelcabines. Ter gelegenheid van deze feestelijke gebeurtenis organiseerden zij een open dag, waarbij bezoekers niet alleen een kijkje konden nemen in de vernieuwde salon, maar ook een bijdrage konden leveren aan een goed doel.
Tijdens de open dag werd een donatiebox geplaatst, waarvan de opbrengst volledig ten goede kwam aan het Huidfonds. De actie werd zo goed ontvangen dat de donatiebox tot het einde van het jaar in de salon bleef staan. Met veel enthousiasme en vrijgevigheid van hun klanten heeft Schoonheidssalon Mooi in Lexmond een prachtig bedrag van €525,- opgehaald!
Het Huidfonds is ontzettend dankbaar voor deze mooie actie en de steun van Schoonheidssalon Mooi in Lexmond en haar klanten. Met deze donatie kunnen wij ons blijven inzetten voor een gezonde huid voor iedereen.
Dank aan Schoonheidssalon Mooi in Lexmond en alle gulle gevers voor deze geweldige steun!
Meer Nieuws

‘Pale girl winter’ nog niet helemaal omarmd: zonnebanken blijven populair
Haarlem, 13 oktober 2026 – De zomer is voorbij en daarmee vervaagt bij veel Nederlanders langzaam de verkleuring van de huid door de zon.
Lees verder
Forse stijging huidkankerdiagnoses richting 2045: melanoom neemt tot 64 procent toe
Haarlem, 7 oktober 2026 - Het aantal diagnoses van verschillende vormen van huidkanker zal richting 2045 fors toenemen.
Lees verder
350% meer Google-zoekopdrachten naar ‘waar is kokoswater goed voor’: dermatoloog ontkracht fabels
Haarlem, 2 oktober 2026 – Nu het kouder wordt, zoeken Nederlanders massaal naar oplossingen voor een droge huid.
Lees verder