Team Huidzorg Houten komt in actie voor het Huidfonds
Op 9 november gaat het team van Huidzorg Houten zich in het zweet werken tijdens een hardloopevenement in Houten. Over een afstand van ongeveer 5 kilometer rennen zij voor een goed doel: het Huidfonds. De donaties die zij hiermee ophalen, worden gebruikt voor verschillende projecten die gericht zijn op het verbeteren van de kwaliteit van leven voor mensen met een huidaandoening.
Als huidtherapeuten zien zij dagelijks de impact van leven met een huidziekte. Dit motiveert hen om zich extra in te zetten en zo bij te dragen aan een betere toekomst voor mensen met een huidaandoening.
Wil je hen steunen? Jouw donatie maakt een verschil! Doneer nu en help mee om het leven met een huidziekte een stukje makkelijker te maken.
Meer Nieuws

‘Pale girl winter’ nog niet helemaal omarmd: zonnebanken blijven populair
Haarlem, 13 oktober 2026 – De zomer is voorbij en daarmee vervaagt bij veel Nederlanders langzaam de verkleuring van de huid door de zon.
Lees verder
Forse stijging huidkankerdiagnoses richting 2045: melanoom neemt tot 64 procent toe
Haarlem, 7 oktober 2026 - Het aantal diagnoses van verschillende vormen van huidkanker zal richting 2045 fors toenemen.
Lees verder
350% meer Google-zoekopdrachten naar ‘waar is kokoswater goed voor’: dermatoloog ontkracht fabels
Haarlem, 2 oktober 2026 – Nu het kouder wordt, zoeken Nederlanders massaal naar oplossingen voor een droge huid.
Lees verder